אמילי הלוהטת

Byעורך ראשי

אמילי הלוהטת

אמילי הלוהטת שהיתה אחת מאותן נערות ליווי , אישה חונקת ושובת לב עם שיער בלונדיני ארוך ועיניים כחולות נוקבות, נכנסה בחן לתוך סוויטת הפנטהאוז האלגנטית של השדרה החמישית. הגוף החושני שלה כאילו לחש הבטחות להנאות אסורות, מפתה את ג'יימס, איש עסקים עשיר שתאבונו לפינוק השתווה רק לכמיהתו לחיבור אמיתי. הפנים המפואר של סוויטת המלון כללו גילופים מורכבים על כל קיר, ריהוט מקושט ומשטחי שיש נוצצים, שיצרו אווירה של יוקרה ורצון.

אמילי הובילה את ג'יימס לעבר מיטת הקטיפה הגדולה בתחושת מטרה, גופה נע בחן באוויר. כשהם הגיעו למרכז החדר, היא לא יכלה שלא להקדיש רגע להתפעל מהנוף המדהים של סנטרל פארק ושל טיימס סקוור. ג'יימס עמד מהופנט מיופיה של אמילי, חש גל של תשוקה עוברת דרכו. "זה באמת מדהים," הוא התוודה, מביט בנוף המלכותי שמחוץ לחלונות מהרצפה עד התקרה.

"יכולתי לבלות שעות רק בלבהות בזה." אמילי חייכה למילותיו, הרגישה את ליבה מתנפח בחיבה. "ואני שמח שאתה מעריך את הנוף, מר ג'יימס. אבל כרגע, אני מאמין שיש משהו אפילו יותר מרהיב שמחכה לנו בתוך החדר הזה." ג'יימס הנהן, מבטו נע לאמילי. עם שפתיו פשוקות קלות, היא ידעה שהוא הבין בדיוק למה היא מתכוונת. כשהתחילו להפשיט זה את זה, בניית הציפייה ביניהם הפכה למוחשית.

כל נגיעה, כל נשימה וכל מבט רק העצימו את התשוקה שרחש מתחת לפני השטח מאז המפגש הראשון ביניהם. אצבעותיה העדינות של אמילי החליקו על עורו של ג'יימס, גרמו להיווצרות עור אווז ולעקצוצים לרקוד לאורך עצביו. הוא הגיב בכך שהעביר את ידיו למעלה ולמטה על גופה, מתענג על החלקות של עורה והקימורים שנראו כאילו התעצבו בצורה מושלמת כנגד מגע שלו. הם נעו יחד עם קצב שדיבר על שנים של ניסיון והבנה בלתי מדוברת של צרכיו של זה.

כשהחלו לחקור עומקים חדשים של עונג, הקשר ביניהם התחזק עם כל שנייה שחולפת. הרכות של עורם המתנגש, חמימות הנשימה שלהם זה מול פניו של זה, הכל התחברו ליצירת קשר כמעט בלתי יתואר ביניהם. כששפתיה של אמילי מצאו את דרכן על צווארו של ג'יימס, משאירות אחריהן נשיקות וסימנים מגרים, הוא הרגיש את עצמו נכנע לחלוטין למגע שלה. התנועות שלה היו כל כך עדינות ועם זאת כל כך משפיעות; כל לחיצה עדינה או חבטה השאירה אותו לרצות עוד.

ג'יימס הרגיש גל של התרגשות עובר דרכו, הלב שלו דוהר מהר יותר מאי פעם. הוא הושיט את ידו להעביר את אצבעותיו בשערה הבלונדיני הארוך של אמילי, מקרב אותה עוד יותר. פיו נגע בפיה קלות, נשימותיהם מסתנכרנות כאילו הן חולקות את אותו כוח חיים. ברגע המדויק הזה חשה אמילי שהאמון ביניהם גדל באופן אקספוננציאלי. אמילי עברה לג'יימס, השתלטה שוב על השליטה.

About the author

עורך ראשי administrator