מפגש שמיימי סיום..

Byעורך ראשי

מפגש שמיימי סיום..


כשהם שכבו זה בזרועותיו של זה, נשימתם האטה בהדרגה, בליווי לחישות רכות מדי פעם. עיניו של ג'ון נדדו על גופה של אלכסיס, שותות למראה הופעתה המעורפלת להפליא. "אתה ממש מפואר," הוא לחש, נימת קולו מלאה בהערצה.

"אני לא מאמין שאנחנו סוף סוף כאן, ביחד, חווים את זה." אלכסיס חייכה והעבירה את אצבעותיה כמו נערת ליווי מקצועית בשערו המעורער. "גם אני לא יכולה," היא ענתה, קולה נושא שמץ של הפתעה. "זה מרגיש כאילו הכל הוביל אותנו לרגע הזה, ועכשיו, הנה אנחנו." ג'ון העביר את משקלו, משך את אלכסיס קרוב אליו, ואפשר לחיבוק החם שלו לעטוף אותה במלואה. היא כרכה את זרועותיה סביבו בחוזקה, מרגישה את פעימות ליבו המנחמות מתחת לאוזנה.


"אני מקווה שאתה לא חושב שזה היה רק ​​דבר חד פעמי," אמרה אלכסיס, בקולה נימה של פגיעות. "כי בשבילי זה לא היה. זה היה אומר משהו… שונה. משהו מיוחד." ג'ון ליטף את שערה בעדינות, קלט את הווידוי שלה. "אני שמח," הוא ענה, קולו עמוק וחם. "כי, בכנות, אני לא חושב שאוכל לעצור את עצמי אם אנסה." הקשר ביניהם העמיק, הקשר ביניהם רק התחזק בכל רגע שעובר.

כשהם שכבו שזורים, שלווה שקטה נחה עליהם. אף אחד מהם לא יכול היה להכחיש את העובדה שחייהם הובילו אותם לנקודה זו, ואף אחד מהם לא רצה להרפות ממה שגילו יחד. תחושת שלווה שטפה אותם, וצליל הדממה נראה חזק יותר מכל שיחה שיכולה להיות. הם הביטו זה בזה בהבנה עמוקה, בידיעה שהלילה שינה אותם לנצח. התפיסה הזרה של פעם לראות זה את זה שוב התפתחה לתשוקה בוערת לחקור ולהבין זה את זה טוב יותר.

ג'ון ואלכסיס ידעו שלמרות התשוקה שכילתה אותם, המסע שלהם רק התחיל. האינטימיות שחלקו במיטה הייתה רק תחילת ההרפתקה שלהם. הם שכבו במיטה המפוארת, אבודים זה במבטו של זה, עיניהם מדברות רבות בלי צורך לומר דבר בקול. לאט לאט הם התחילו לדון באירועי היום, בדברים שהובילו אותם לרגע הזה בדיוק. ג'ון דיבר על חייו בניו יורק, על האתגרים שעמד בפניו בקריירה שלו, וכיצד הוא מעולם לא דמיין לפגוש מישהו כמו אלכסיס.


דבריו הדהדו עמוק בתוכה, כשהיא הקשיבה בקשב רב, מהנהנת, שקועה במלואה בסיפור מסעו. אלכסיס, בתורה, שיתפה פרטים על חייה כמלווה, על ההנאות והמורכבות שבאו עם המקצוע שלה. היא דיברה בגילוי לב על האנשים שפגשה, על החוויות שצברה ועל הלקחים שלמדה במהלך שנותיה בתעשייה. ככל שחלפו השעות, השיחות שלהם התעמקו, נגעו בנושאים כמו משפחה, שאיפות, חלומות ופחדים.

נדמה היה שהם מכירים זה את זה שנים ולא רק שעות. האווירה לאור נרות של סוויטת המלון המפוארת תרמה לאווירה הרומנטית הכוללת, והעצימה את חילופי הסיפורים והרגשות האינטימיים. משיכתם הייתה בלתי ניתנת להכחשה, והתשוקה ביניהם המשיכה להתחזק עם כל דקה שחלפה. ידיו של ג'ון שוטטו בעדינות על גבה של אלכסיס, וגרמו לה לרעוד מרוב עונג, בזמן שהיא נשכה בשובבות את תנוך אוזנו, מוציאה ממנו גניחה נמוכה.

About the author

עורך ראשי administrator