מפגש שמיימי של פיתוי- חלק 2

Byעורך ראשי

מפגש שמיימי של פיתוי- חלק 2

אלכסיס משכה את לשונה במיומנות לאורך צווארו של ג'ון, מתגרה בו והותירה אותו משתוקק לעוד באותן דירות דיסקרטיות . ג'ון התאימה לתנועותיה, והחזירה טובה באותה עוצמה. ריח הזיעה שלהם התערבב עם הריח המתוק של השמפניה, ויצר אווירה דמוית אפרודיזיאק שעוררה עוד יותר את תשוקותיהם. ככל שהנשימה שלהם מואצת, נראה היה שהאוויר בחדר מתעבה מאנרגיה מינית. אלכסיס התנתקה ממנעול השפתיים שלהם כדי לצייר דפוסים לאורך חזהו של ג'ון בקצות אצבעותיה, הלכה לאט במורד בטנו.

היא עצרה, מעבירה את האגודל שלה על פטמותיו המתהדקות לפני שהיא משכה את אצבעותיה למטה, מציירת עיגולים סביב הטבור שלו. ג'ון נאנק, גופו נמתח מתחת למגע שלה. אלכסיס חייך ברשעות, חש את הגירוי שלו הולך וגובר. ג'ון הושיט יד, אוחז בידה של אלכסיס ומנחה אותה למטה, דוחף בה להמשיך בדרכה המפתה. מגע קצות אצבעותיה העביר צמרמורת של ציפייה בעורקיו. הוא היה מודע היטב ללחץ הגובר בין רגליו, כאב לשחרור.

ידיו מצאו את דרכן אל מותניה של אלכסיס, משכו אותה קרוב, מחפשות את החום שבין גופן. גם נשימתה התגברה, תואמת את קצבו, עיניהם נעולות במבט לוהט שנשרף בתשוקה גולמית. בעיצומו של הריקוד הנלהב שלהם, אלכסיס החליקה את ידה אל מפשעתו, מלטפת אותו בעדינות בהתחלה, מתגרה בו בנגיעות קלות נוצה. התחושה הייתה כל כך חזקה עד שג'ון כמעט איבד שליטה.

עם כל מכת יד מיומנת של אלכסיס, הוא הרגיש את עצמו מאבד את עצמו בתחושות שהיא עוררה. אחיזתו בה התהדקה, ואלכסיס הגיבה על ידי לחיצה על גופה כנגד גופו ביתר שאת, מתענגת על הקשר הבלתי פוסק שהם חלקו. נשימותיהם הפכו מרוטשות, רדודות, מנוקדות בהתנשפויות חדות כאשר ביקשו להסדיר את נשימתם בתוך שטף התשוקה שאופף אותם. אלכסיס הגבירה את קצב תנועותיה, המגע המומחה שלה משדל את ג'ון עד קצה השכחה.

כל נשימה שלקח הפכה רדודה, מהירה יותר, וכל נגיעה מאצבעותיה שלחה אדוות של הנאה שטפו בגופו. הוא יכול היה להרגיש את המתח המתחזק בתוכו, את השחרור הממשמש ובא כמעט מכדי לשאת. בינתיים, אלכסיס הרגישה שהיא נבלעת מאותו גל של תשוקה שאחז בג'ון. כל מברשת קצות אצבעותיה, כל מבט מתמשך, קירבו אותה יותר ויותר אל פסגת התשוקה. הציפייה הייתה מורגשת, האוויר כבד מריח הלהט שלהם.

אלכסיס הזיזה את ידה לרגע, ואז חזרה, מלטפת אותו בנחישות מחודשת. ג'ון נאנק, מרגיש שהלחץ בתוכו מגיע לשיאו. בתנועה זורמת אחת, אלכסיס הקיפה אותו באצבעותיה, מתגרה במומחיות ומדגדגת את המקום הכי רגיש שלו. התחושה הייתה סוחפת, השחרור בלתי נמנע. כשגופם נרעד יחד, נדמה היה שהעולם מתפוגג, והוחלף במערבולת המסחררת של התשוקה שאכלה אותם. אלכסיס צעקה, עוצמת השיא שלה מהדהדת בחדר.

גופה רעד בחוזקה בתגובה להנאה הבלתי מעורערת שכבשה אותה. ג'ון הלך בעקבותיו, דוחף בעוצמה אל כף ידה, כל גופו רועד מעוצמת שחרורו. כששניהם שכבו שם, מתנשפים בכבדות, לבם דופק, הזוהר של המפגש ביניהם עטף אותם בחיבוק חם ואופורי. מותשים רגשית ופיזית, הם התמקמו יחד, התכרבלו במצעים המפוארים.

About the author

עורך ראשי administrator