מפגש שמיימי של פיתוי

Byעורך ראשי

מפגש שמיימי של פיתוי

ברגע שג'ון צעד רגליו לתוך סוויטת הפנטהאוז המפוארת, מבטו נמשך לעבר החלונות מהרצפה עד התקרה, ואפשר לאור טבעי לזלוג לתוך החלל. עם כל שנייה שחלפה, נראה שהנוף של העיר רק הולך וגדל שוב ושוב. עיניו נעו לעבר אזור המגורים המעוצב באלגנטיות, השופע פריטי ריהוט מעודנים ויצירות אמנות מקושטות. כשהוא חצה את הסף, ניחוח עדין של בושם יקר תלוי באוויר. הוא לא יכול היה שלא לחוש התרגשות וציפייה גואה בתוכו.

הוא בא לכאן כדי לשחרר את כל המעצורים, כדי להיטמע במלואו בתענוגות הבשר. מוזיקה חושנית התנגנה ברקע ברקע, והוסיפה נופך של פיתוי לאווירה. כשהביט סביבו פעם נוספת, הבחין בבקבוק שמפניה משובחת ובשתי כוסות מונחות על גבי השולחן, לצד מגוון עשיר של פירות וגבינות. זה היה אז שהוא הבין עד כמה התפאורה הזו מושלמת – הרקע האידיאלי ללילה מלא תשוקה חסרת מעצורים ואינטימיות.

ג'ון העיף מבט לאחור אל אלכסיס שפג באותן דירות דיסקרטיות , שעיניה המאירות החזיקו שמץ של שובבות. היא לבשה שמלה שחורה בגזרה שחיבקה את הקימורים שלה, והציגה את החושניות שלה בכל עיקול ותנופה. שערה הבלונדיני הארוך מסגרת את פניה, נופל בעדינות על כתפיה כמו משי. הנוכחות שלה שידרה ביטחון ועוצמה. זו הייתה האישה שתביא את התשוקה שבה השתוקק, ולקחת אותו למסע דרך הנאה ואקסטזה.

ג'ון פנה אל אלכסיס בתערובת של חשש ולהיטות, והתפעל מהתנהגותה החיננית. עיניהם נפגשו, ניצוץ נדלק ביניהם. הוא הושיט את ידו, מלטף את זרועה בעדינות, מרגיש את הרכות של עורה מתחת לקצות אצבעותיו. "המקום הזה," פתח, קולו צרוד מעט, "הוא מעבר לכל מה שיכולתי לדמיין." אלכסיס חייכה בתגובה, ידיה נעות לחפוף את פניו בעדינות.

"תודה לך, ג'ון. אני חייב לומר, אני די מתרשם מהטעם שלך." היא רכנה קדימה, מצחצחת את שפתיה בשפתיו לפני שלחשה, "ואני מבטיחה להכין הערב אחד שלא תשכח לעולם." ג'ון, מסוקרן מהעזה שלה, חש את ליבו דוהר כשהקשר ביניהם העמיק. הם חלקו נשיקה לוהטת, לשונותיהם מתלכדות בזמן שידיהן שוטטו זה על פני גופו של זה, מציתות רגשות של תשוקה וגעגוע. אין להכחיש את הכימיה שלהם, והיה ברור שהערב יתגלגל למשהו יוצא דופן באמת.

בדחיפה עדינה הנחה אלכסיס את ג'ון לעבר מיטת הקינג סייז המסיבית, ששלטה במרכז החדר. מצעי הקטיפה, הכריות המפוארות והשמיכה המפוארת שלו שידרו תחכום ונוחות. כשהם התיישבו על המיטה, אלכסיס קירבה את ג'ון, ואפשרה לגופה ללחוץ בחוזקה על שלו. הוא התענג על חום החיבוק שלה, והיא יכלה לחוש את העוצמה הגוברת בתוכו. מבטיהם ננעלו, משקפים את החשמל שזרם ביניהם.

אלכסיס עקבה אחרי אצבעותיה לאורך קו הלסת של ג'ון, המגע שלה מעביר צמרמורת במורד עמוד השדרה שלו. הוא גמל, מלטף בעדינות את צווארה וכתפיה, השרירים מתחת לעורה העדין נמתחים מתחת למגע שלו. התשוקה שלהם התגברה כשהם המשיכו לחקור זה את גופו של זה בלהט שמתריס באיפוק. ככל שהקצב גדל יותר ויותר מהר, הנשימות שלהם הפכו כבדות יותר. בגדיהם הושלכו במהירות, ומראה צורותיהם העירומות, שזורות זו בזו, היה לא פחות מאירוטי.

ג'ון העביר את ידיו במומחיות על גופה של אלכסיס, מתחקה אחר קווים שגרמו לה לרעוד בהנאה. בתמורה, אלכסיס הקדישה תשומת לב לג'ון, חוקרת כל סנטימטר בגופו בידיה המיומנות, ועוררה התנשפויות וגניחות של עונג. גופם נע בסנכרון, ניזון מתשוקה שאין לעמוד בפניה שאיימה לכלות את שניהם. הנשיקות שלהם התעצמו, הפכו תובעניות יותר, השפתיים שלהם מתנגשות כאילו מנסות לגנוב זו את המהות של זו.

About the author

עורך ראשי administrator